Vienas kartas - Angelos grozio studija
2969
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2969,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vieną kartą

 Ir visiems laimingiems laikams

Kiekvienai iš mūsų yra puikiai pažįstama situacija, kuomet po pedikiūro procedūros akys pradeda krypti į antakius, kurių specialisto rankos jau seniai nelietė, o atlikus kojų depiliaciją, pastebesni ir labiau erzinantys tampai veido plaukeliai?

 

Mes siūlome Jums procedūrų paketą vieną kartą -ilgai ir laimingai.

 

Kad grožio pasaką tęstusi ir nenutrūktų tik prasidėjusi. Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu, kuris suteiks Jums galimybę pasirinkti vieną iš paslaugų rinkinių (o galbūt visus?).

Jais galėsite pasilepinti iš karto, arba išskaidyti procedūras keliems vizitams.

Švelnios rankos ir kojos

Skiriamas ypatingas dėmesys rankoms ir kojoms. Higieninį manikiūrą rekomenduojame atlikti reguliariai, kas 7-10 dienų, pedikiūrą – kas 4 savaites. Kartu atliksime rankų ir kojų masažą bei pilingą, kurių metu galėsite pailsėti ir atsipalaiduoti. Rankų ir pėdų oda bus išpuoselėta, atrodys sveikai ir estetiškai.

Manikiūras + gel.

Pedikiūras + gel.

Antakių dažymas + korekcija + blakstienų dažymas

EUR56

Paslaugų kainos

Perkant viską kartu

Švytintis veidas ir išpuoselėtos rankos

 Individualiai parinktos veido procedūros, skirtos būtent Jūsų odos tipui. Priklausomai nuo amžiaus, parinksime tinkamas priemones bei sudarysime optimaliausias programas. Yra 3 svarbiausi žingsniai gražios odos link: odos valymas, tonizavimas ir drėkinimas. Taip pat negalima pamiršti mūsų rankų. Tai yra labai svarbu, nes jos yra mūsų vizitinė kortelė.

Manikiūras + gel.

Veido procedūra

EUR50

Paslaugų kainos

Perkant viską kartu

Karališkas poilsis

„Kobido“ masažas – atliekamas kelis tūkstančius metų ir neatsiejamai susijęs su sveikata. Tada jis buvo atliekamas tik karaliams. „Kobido“ masažas idealiai apsaugo nuo raukšlių atsiradimo ir stabdo odos senėjimą. Giliai stimuliuoja veido raumenis. Nuima įtampą kakle ir veide. Pagerina odos stangrumą. Atliekamas bet kokiame amžiuje, tinka kiekvienam odos tipui. Po papildomai atliktos veido depiliacijos atrodysite nepriekaištingai. Paryškinus antakius ir blakstienas, veidas bus ryškesnis, žvilgnis – patrauklesnis.

„Kobido“ masažas

Antakių korekcija + blakstienų dažymas

EUR36

Paslaugų kainos

Perkant viską kartu

Glotni oda

Po depiliacijos cukraus pasta oda bus glotni 2-3 savaites, ji idealiai tinka alergikams ir turintiems kraujagyslių problemų.

Depiliacija cukraus pasta bikini I (lygis)

Pažastys

EUR28

Paslaugų kainos

Perkant viską kartu

Šio metodo pagalba plaukeliai pašalinami mechaniškai, traukimo būdu, naudojant vašką, kurio tikslas yra pašalinti plauką kartu su plauko svogūneliu. Oda taip pat lieka glotni 2-3 savaites.

Kojų depiliacija vašku (pilnai)

Veido depiliacija (ūsiukai)

EUR24

Paslaugų kainos

Perkant viską kartu